Fundacja Integracji Społecznej Prom zaprasza wszystkich i tych Małych i tych Dużych na Podwórko na Ruskiej 46, gdzie w sobotę 17.06.23 zaczniemy tworzyć kolejny już mural w naszym Podwórku – „My, Dzieci Świata”.

Tym razem chcemy zwrócić Waszą uwagę na sytuację dzieci na świecie. Na moc sztuki i dziecięcej wyobraźni, która pozwala im kreatywnie spojrzeć na otoczenie nawet w niesprzyjających okolicznościach. Mural przez dwa dni będą malować młodzi artyści z Poznania – Noemi Amadea Łakatosz oraz Delfin Zefiryn Łakatosz.

Zapraszamy odwiedźcie nas w Podwórku na Ruskiej 46! Przyjdźcie zobaczyć na żywo proces powstawania muralu, porozmawiać z artystami:)

Od godziny 15.00 do 17.00 wspólnie z wolontariuszami Fundacji Integracji Społecznej Prom zapraszamy dzieci i dorosłych na warsztaty artystyczne związane z tematyką na żywo tworzonego muralu. Chcemy Wam ukazać, jak wielką moc ma sztuka i dziecięca wyobraźnia! W programie animacje wielokulturowe i zabawy przygotowane przez wolontariuszy z różnych krajów świata:)

Każde dziecko dostanie Paszport i odbędzie „podróż po różnych zakątkach świata” nie opuszczając naszego podwórka:)
O godzinie 18.00. zapraszamy na koncert zespołu dziecięcego „Kapusta Band”, którym kieruje Marija Kolomiiets.

Projekt pt. ” My, Dzieci Świata – I Międzykulturowy Dialog Podwórkowy” jest finansowany ze środków Gminy Wrocław.
Program całego wydarzenia, czyli Święta Podwórka Ruska 46 znajdziecie tutaj: https://fb.me/e/4nkiVTk1Z

Projekt finansowany ze środków Gminy Wrocław