wycieczki szkolne Wrocław

Serdecznie polecamy usługi naszego zaprzyjaźnionego biura turystycznego. Biuro Turystyczne Prom od lat wspiera działania Fundacji. Jest to firma, która specjalizuje się w organizowaniu wycieczek szkolnych i Zielonych szkół dla dzieci i młodzieży, ale nie zapomina również o dorosłych.

Imprezy integracyjne i wyjazdy turystyczne dla firm i instytucji, czy też wyjazdowe Rady pedagogiczne dla nauczycieli to również dziedziny, w których Biuro Turystyczne Prom odnosi sporo sukcesów. Wszystkie te imprezy charakteryzują się doskonałą organizacją, wielką dbałością o szczegóły oraz indywidualnym podejściem do wszystkich sugestii i życzeń klientów.

Biuro Turystyczne Prom organizuje wyjazdy po całej Europie. Dysponuje ogromną i sprawdzoną bazą noclegową. Starają się wybierać obiekty, które proponują zdrowe i zróżnicowane posiłki. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, firmy transportowe są starannie dobierane, a  do przewozu pasażerów używane są autokary o podwyższonym standardzie. Przejazd takim komfortowym autokarem mija szybko i przyjemnie.

Również kadra dobierana jest bardzo precyzyjnie, przewodnicy i piloci, którzy prowadzą wycieczki są zawsze dobrze przygotowani i niezawodni. Doskonale potrafią dostosować przekazywaną wiedzę do danej grupy wiekowej. Wycieczki z Biurem Turystycznym Prom to zawsze niezapomniana przygoda, którą zaraz po powrocie do domu chce się powtórzyć.

Biuro posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego Nr 444/43/10 oraz gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA nr 00.410.909

Biuro Turystyczne Prom

Biuro Turystyczne Prom

Z całego serca polecamy usługi Biura Turystycznego Prom!